top of page

Nový projekt družstevní bytové výstavby v LiberciProjekt OÁZA V CENTRU byl zahájen již před několika lety přípravnými studiemi a projekčními pracemi.

Současná podoba projektu je dílem architekta Ing. Radima Kousala, držitele prestižní ceny Jože Plečnika za celoživotní přínos v oblasti architektury a stavitelství a jeho týmu společnosti Siadesign.

Na pozemku bývalých Montážních závodů Liberec v samém centru tohoto krásného města vyroste ve třech etapách několik domů s byty, nebytovými prostory i krytými parkovacími místy.

Jedna z těchto etap, označovaná jako Etapa č. 2, je věnována projektu OÁZA V CENTRU, který nabízí výhradně družstevní formu bydlení. Tím se liší od ostatních etap.

V rámci této etapy je budoucím členům družstva k dispozici celkem 112 bytů, dva komerční prostory a 145 krytých parkovacích míst.

V ceně družstevního podílu k bytu je také sklepní kóje a jedno kryté parkovací stání podle vlastního výběru budoucího člena družstva.

Další parkovací stání je možné doobjednat až do vyčerpání kapacit. Z tohoto důvodu je tedy vhodné s rezervací příliš neváhat.

Prodej byl odstartován v únoru 2019. Před zahájením prací se počítalo se zahájením v měsíci květnu 2019 a s termínem dokončení na podzim roku 2020.

37 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page